O nas

Przedsiębiorstwo Budowlane SZCZUKA powstało w 1996 roku w Ełku jako firma świadcząca usługi budowlane z zakresu remontów i modernizacji małych obiektów.

Z upływem lat poszerzyliśmy ofertę firmy i obecnie Przedsiębiorstwo Szczuka prowadzi kompleksową działalność we wszystkich dziedzinach branży budowlanej ze szczególnym uwzględnieniem budynków rolniczych, przemysłowych i mieszkaniowych oraz robót drogowych.

Aktualnie prowadzimy działalność budowlaną najczęściej jako generalny wykonawca stawiając budynki w wyznaczonym terminie od fundamentu po dach. Gdy rozpoczynamy pracę, organizujemy wszystkie formalności, projektujemy nawet nietypowe rozwiązania użytkowe a następnie wznosimy obiekty przy użyciu sprawdzonych technologii, własnych maszyn i narzędzi. Po ukończeniu pracy zawsze dajemy gwarancję na przekazany obiekt budowlany.

Dzięki doświadczeniu stałej załogi złożonej z pracowników budowlanych oraz kadry inżynierskiej możemy poszczycić się profesjonalnym wykonaniem wielu budynków mieszkalnych, przemysłowych i gospodarczych spełniających najwyższe wymagania inwestorów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami w realizacjach.

 

Zajmujemy się dystrybucją szlachetnych kostek brukowych od jednego z największych krajowych producentów. Oferujemy produkty najwyższej jakości  i jesteśmy znani z wysokiej jakości obsługi każdego klienta.