Nasza misja

Jakość

Budujemy mądrze i solidnie, wykorzystując tylko materiały najwyższej jakości. Dbamy o każdy szczegół, ponieważ chcemy, by efekty naszej pracy nie tylko spełniały swoją rolę, ale także służyły klientom przez lata. Nie decydujemy się na półśrodki, nie stosujemy dróg na skróty – zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów i inżynierów z branży, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

Mniej to dla nas więcej – Klienci zawsze dostają 100% naszego zaangażowania. Jest to możliwe, ponieważ mądrze podchodzimy do kwestii nowych zleceń.

Mierzymy siły na zamiary – wierzymy, że tylko tak jesteśmy w stanie budować solidnie i profesjonalnie, każdemu Klientowi dając w pełni to, czego potrzebuje.

Kompleksowa obsługa

Wybudowaliśmy ponad 350 dużych budynków rolniczych. Mamy doświadczenie i wiedzę pozwalające nam prowadzić projekty kompleksowo – po to, aby nasi klienci mogli jak najwięcej spraw związanych z budową załatwić w jednym miejscu. Pomagamy w projektowaniu, wyborze technologii, jesteśmy obecni na każdym etapie realizacji zamówienia – doradzamy także w sprawach urzędowych. Na naszym doświadczeniu i kompetencjach można w pełni polegać i nasi klienci to doceniają.

Bezpieczeństwo 

Jesteśmy najstarszą firmą w regionie – renomowanym partnerem budowalnym, obecnym na rynku od 1996. Dajemy gwarancję niezawodności naszego produktu. Ponadto klienci, decydując się na współpracę z nami, nie ryzykują, że firma zniknie w trakcie realizacji ich inwestycji. Wielu klientów wraca do nas z kolejnymi zleceniami – co jest dla nas najważniejszym dowodem na to to, że doskonale znamy się na swojej pracy i rozumiemy potrzeby branży rolniczej.

Nowoczesne technologie

Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat, podczas których nieustannie się rozwijaliśmy, dostosowując do zmieniających się potrzeb rynku i technologii.  Dbamy o rozwój naszych pracowników i dokształcamy się, aby poszerzać wiedzę i stawać się lepszym doradcą i wykonawcą dla naszych klientów.

Garść wspomnień

Poniżej znajdą Państwo kilka zdjęć obrazujących historię naszej firmy.

Wygrodzenia dla bydła opasowego

Wygrodzenia dla bydła opasowego

Typ wygrodzeń dopasowany do rodzaju zwierząt w budynku inwentarskim.

dowiedz się więcej
Drabiny paszowe

Drabiny paszowe

Oddzielają zwierzęta od stołu paszowego i pozwalają karmić bydło paszą zadawaną na korytarz paszowy. Ich budowa i montaż powinien stwarzać bardzo dobre i wygodne warunki pobierania pasz.

dowiedz się więcej
Drabina paszowa skośna

Drabina paszowa skośna

Ułożenie słupków pod kątem powoduje szereg plusów przy stole paszowym m.in. oszczędność paszy, eliminacja agresywnego zachowania.

dowiedz się więcej
Rury karkowe

Rury karkowe

Najprostsze przegrody w postaci poziomych rur montowanych do pionowych słupów.

dowiedz się więcej
Kojce dla cieląt

Kojce dla cieląt

Dzięki zabudowanym ściankom cielaki nie mają możliwości kontaktu fizycznego. Podłoga wykonana jest z plastiku dzięki czemu unikamy nieprzyjemnych zapachów które wnikają w powierzchnie, oraz utrudniamy rozmnażanie się bakterii.

dowiedz się więcej
Kojce dla cieląt

Kojce dla cieląt

Prawidłowy odchów cieląt decyduje o produkcyjności bydła. Indywidualne utrzymanie ułatwia pojenie mlekiem, zapobiega wzajemnemu obsysaniu cieląt co może prowadzić do powstawania nawyku obdajania, który jest bardzo uciążliwy i trudny do zwalczenia.

dowiedz się więcej
Drzwi stalowe

Drzwi stalowe

Drzwi zewnętrzne o mocnej konstrukcji stalowej. Wypełnione z płytą warstwową o grubości 4cm. Wytrzymałe oraz ciepłe. Przeznaczenie: budynek inwentarski.

dowiedz się więcej
Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe w stylu rustykalnym

Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe w stylu rustykalnym

Spawana konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo, płyta izolacyjna poliuretanowa 6cm zapewnia odpowiednią izolację. Do tego wygląd drzwi powoduje nasz produkt bezkonkurencyjnym. Przeznaczenie: Budynek wielorodzinny

dowiedz się więcej