20 lat doświadczenia

Nasz zespół specjalistów

Bodźcem do działania jest dla nas Twoja potrzeba, narzędziem – nasza wiedza i doświadczenie, a nagrodą – Twoje zadowolenie.

Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się budownictwem.

Zaczynaliśmy w połowie lat dziewięćdziesiątych jako niewielka firma remontująca i modernizująca małe obiekty. Wraz z kolejnymi realizacjami zdobywaliśmy doświadczenie i poszerzaliśmy naszą ofertę.

Obecnie świadczymy głównie usługi z zakresu budownictwa rolniczego, przemysłowego i drogowego, rozwijamy nasze skrzydła także w spawalnictwie.

Lubimy wyzwania, odważnie podejmujemy się trudnych realizacji, stale dokształcamy naszych pracowników.

Wspieramy klienta na wszystkich etapach budowy – od załatwiania spraw formalnych, poprzez projektowanie, aż do oddania gotowego obiektu.

W całym procesie budowy pozostajemy w bliskim kontakcie z Inwestorami, na bieżąco odpowiadając na ich potrzeby. Dysponujemy szerokim zapleczem sprzętowym i technologicznym, co pozwala nam pokonywać wyzwania pojawiające się w trakcie realizacji.

Cenimy sobie zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci, dlatego dbamy o jakość stawianych budynków oraz terminowość wykonywanych prac. Zawsze udzielamy gwarancji na oddane obiekty.

Jacek i Agnieszka Szczuka

Jacek dorastał na podlaskiej wsi, gdzie uczył się pracy w gospodarstwie i gdzie od podszewki poznał rolnictwo. Początkowo, oprócz prowadzenia firmy, oboje pracowali na etacie w hurtowni budowlanej. Rozpoznawalność i pozycję na rynku zdobyli dzięki odwadze do podejmowania się najtrudniejszych realizacji i współpracy z najcięższymi klientami. Firmie poświęcają całe swoje serca i zdecydowaną większość uwagi.

Znają wyzwania oraz potrzeby gospodarzy i wysoce cenią zaufanie, jakim są przez nich obdarzani. Spytani o klucz do sukcesu odpowiedzą zgodnie – „ciężka praca”, spytani o znaczenie słowa „urlop” odpowiedzą raczej – „nie pamiętam”.

87 621 62 23
Ania Słowikowska

Od ponad dziesięciu lat zajmuje się księgowością w naszej firmie. Doskonale zorganizowana królowa czasoprzestrzeni – Ania jest żywym dowodem na to, że puste biurko nie oznacza pustego umysłu.

Wręcz przeciwnie, zawsze pamięta o wszystkim i potrafi znaleźć igłę w stogu siana. Odpowiada także za sprawy kadrowe oraz kontakt z dostawcami. Prywatnie mama dwóch wspaniałych córek.

87 621 62 23
Małgorzata Kowalczyk

Jest pierwszym punktem styku Klientów z firmą. Zajmuje się wycenianiem inwestycji, w czym pomaga jej doskonała znajomość rynku oraz ponad dziesięcioletnie doświadczenie. Umysł analityczny, zwolenniczka patrzenia na każdą sprawę z wielu punktów widzenia i doradca, który zawsze znajdzie najkorzystniejsze dla Klientów rozwiązanie.

887 212 122
Ewelina Szczuka

Świeżo po studiach rozpoczęła pracę w firmie od zastępstwa w dziale księgowym, od marca 2018 przechodzi do właściwego sobie zespołu spawaczy.

Skończyła energetykę na Politechnice Gdańskiej. Świetnie radzi sobie zarówno z zadaniami umysłowymi, jak i fizycznymi, których zdecydowanie się nie boi.

W firmie będzie odpowiadała za kosztorysowanie, kontakt z Klientami oraz wykonywanie prac spawalniczych.

695 145 457
Sebastian Bryzwicz

Koordynuje wszystkie projekty prowadzone w firmie. Jest niezastąpionym specjalistą z zakresu inwestycji drogowych. Świetnie poukładany i zorganizowany, zwolennik planowania i realizowania planów punkt po punkcie.

Najcięższe tematy dają mu siłę do działania, jest uczulony na sformułowanie „nie da się”.

721 223 222
Rajmund Tarasewicz

Wykształcenie zdobył na Politechnice w Białymstoku. Ekspert z zakresu inwestycji rolniczych, oraz przemysłowych, doskonale rozumiejący potrzeby zarówno rynku jak i Klientów.

Jest doświadczonym managerem, w naszej firmie od lat zarządza oddanym mu zespołem. Niezwykły słuchacz , potrafi w stu procentach skupić się na rozmówcy, co pomaga mu w nawiązywaniu satysfakcjonujących obie strony relacji biznesowych. Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów.

604 551 314
Marcin Chojnowski

Ukończył budownictwo na Politechnice w Białymstoku. Z firmą związany jest od 2009 roku – koordynuje prace brygad przy inwestycjach rolniczych.

Zawsze opanowany i spokojny, Marcin jest osobą, której można powierzyć każdy sekret. Zachowuje zimną krew w stresujących sytuacjach. Prywatnie jest oddanym ojcem i miłośnikiem Star Warsów.

601 388 816
Krzysiek Nowak

Zarządza pracami brygad drogowych. Człowiek – uśmiech, który wnosi do naszego zespołu niezwykłą energię.

Zawsze wie, co i jak powiedzieć i jest niezastąpiony w przemówieniach publicznych.

Po pracy gra na basie w zespole rockowym.

695 545 522
Rafał Słowikowski

W całości zarządza ostatnim procesem budowy, czyli wyposażeniem obiektów inwentarskich – od pierwszych rozmów z Klientem, przez projektowanie, aż po wykonawstwo.

Wraz ze swoim zespołem przygotowuje i montuje drzwi, drabiny paszowe, furtki przepędowe oraz wiele innych elementów. Potrafi znaleźć innowacyjne rozwiązanie każdego problemu. Jest to człowiek, który nauczył się diagnozować i naprawiać sprzęt budowlany przez telefon, gdy nastała taka konieczność.

606 915 429