Usługi spawalnicze

Zamów produkty, wykonywane przez fachowców z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Profesjonalne usługi spawalnicze

Realizujemy kompleksowe zlecenia spawalnicze związane z projektowaniem oraz tworzeniem konstrukcji stalowych, produktów wykorzystywanych w hodowli zwierząt, bram i ogrodzeń, a także elementów specjalnych.

Zamów
lub dowiedz się więcej

Ewelina Szczuka
szczuka.ewelina@gmail.com

695 145 457

Wyróżnia nas

 

• Przemyślany i dobrze zaplanowany proces produkcji i spawania.

Każde zlecenie jest przez nas przedsięwzięciem, które dokładnie analizujemy i planujemy od początku aż do samego końca. Badamy Twoje potrzeby, na ich podstawie dobieramy najlepsze materiały i technologię, a także delegujemy specjalistów, którzy będą odpowiedzialni za wdrożenie.

Takie podejście daje Ci poczucie, że realizacja projektu będzie przebiegała płynnie, bez zbędnych opóźnień i przestojów, a przede wszystkim zakończy się pełnym sukcesem.

• Pełna kontrola na każdym etapie spawania.

Każda część przedsięwzięcia jest przez nas wnikliwie sprawdzana, pozwalając tym samym na bieżące poprawianie ewentualnych błędów, czy dokonywanie korekt i aktualizacji pojawiających się w trakcie prac.

Za jej sprawą zapewniamy Ci komfort, że finalny efekt naszych działań będzie taki, jak tego chcesz.

 

• Najwyższe standardy pracy.

Korzystamy wyłącznie z własnych ekip projektowych, produkcyjnych i montażowych, które w swoich codziennych obowiązkach używają tylko wysokiej jakości produktów.

Dzięki temu dajemy Ci pewność, że Twój projekt otrzymasz na czas, a jego parametry pozwolą Ci na bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat.

...
Wygrodzenia dla bydła opasowego

Wygrodzenia dla bydła opasowego

Typ wygrodzeń dopasowany do rodzaju zwierząt w budynku inwentarskim.

dowiedz się więcej
Drabiny paszowe

Drabiny paszowe

Oddzielają zwierzęta od stołu paszowego i pozwalają karmić bydło paszą zadawaną na korytarz paszowy. Ich budowa i montaż powinien stwarzać bardzo dobre i wygodne warunki pobierania pasz.

dowiedz się więcej
Drabina paszowa skośna

Drabina paszowa skośna

Ułożenie słupków pod kątem powoduje szereg plusów przy stole paszowym m.in. oszczędność paszy, eliminacja agresywnego zachowania.

dowiedz się więcej
Rury karkowe

Rury karkowe

Najprostsze przegrody w postaci poziomych rur montowanych do pionowych słupów.

dowiedz się więcej
Kojce dla cieląt

Kojce dla cieląt

Dzięki zabudowanym ściankom cielaki nie mają możliwości kontaktu fizycznego. Podłoga wykonana jest z plastiku dzięki czemu unikamy nieprzyjemnych zapachów które wnikają w powierzchnie, oraz utrudniamy rozmnażanie się bakterii.

dowiedz się więcej
Kojce dla cieląt

Kojce dla cieląt

Prawidłowy odchów cieląt decyduje o produkcyjności bydła. Indywidualne utrzymanie ułatwia pojenie mlekiem, zapobiega wzajemnemu obsysaniu cieląt co może prowadzić do powstawania nawyku obdajania, który jest bardzo uciążliwy i trudny do zwalczenia.

dowiedz się więcej
Drzwi stalowe

Drzwi stalowe

Drzwi zewnętrzne o mocnej konstrukcji stalowej. Wypełnione z płytą warstwową o grubości 4cm. Wytrzymałe oraz ciepłe. Przeznaczenie: budynek inwentarski.

dowiedz się więcej
Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe w stylu rustykalnym

Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe w stylu rustykalnym

Spawana konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo, płyta izolacyjna poliuretanowa 6cm zapewnia odpowiednią izolację. Do tego wygląd drzwi powoduje nasz produkt bezkonkurencyjnym. Przeznaczenie: Budynek wielorodzinny

dowiedz się więcej