Od 1996 roku zajmujemy się
budownictwem.

Mądra inwestycja, trwałość na lata. 

Zaczynaliśmy w połowie lat dziewięćdziesiątych jako niewielka firma remontująca i modernizująca małe obiekty. Wraz z kolejnymi realizacjami zdobywaliśmy doświadczenie i poszerzaliśmy naszą ofertę.

Obecnie świadczymy głównie usługi z zakresu budownictwa rolniczego, przemysłowego i drogowego, rozwijamy nasze skrzydła także w spawalnictwie.

Lubimy wyzwania, odważnie podejmujemy się trudnych realizacji, stale dokształcamy naszych pracowników.

Wspieramy klienta na wszystkich etapach budowy – od załatwiania spraw formalnych, poprzez projektowanie, aż do oddania gotowego obiektu.

W całym procesie budowy pozostajemy w bliskim kontakcie z Inwestorami, na bieżąco odpowiadając na ich potrzeby. Dysponujemy szerokim zapleczem sprzętowym i technologicznym, co pozwala nam pokonywać wyzwania pojawiające się w trakcie realizacji.

Nasza misja

Jakość

Budujemy mądrze i solidnie, wykorzystując tylko materiały najwyższej jakości. Dbamy o każdy szczegół, ponieważ chcemy, by efekty naszej pracy nie tylko spełniały swoją rolę, ale także służyły klientom przez lata. Nie decydujemy się na półśrodki, nie stosujemy dróg na skróty – zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów i inżynierów z branży, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

Mniej to dla nas więcej – Klienci zawsze dostają 100% naszego zaangażowania. Jest to możliwe, ponieważ mądrze podchodzimy do kwestii nowych zleceń.

Mierzymy siły na zamiary – wierzymy, że tylko tak jesteśmy w stanie budować solidnie i profesjonalnie, każdemu Klientowi dając w pełni to, czego potrzebuje.

Kompleksowa obsługa

Wybudowaliśmy ponad 350 dużych budynków rolniczych. Mamy doświadczenie i wiedzę pozwalające nam prowadzić projekty kompleksowo – po to, aby nasi klienci mogli jak najwięcej spraw związanych z budową załatwić w jednym miejscu. Pomagamy w projektowaniu, wyborze technologii, jesteśmy obecni na każdym etapie realizacji zamówienia – doradzamy także w sprawach urzędowych. Na naszym doświadczeniu i kompetencjach można w pełni polegać i nasi klienci to doceniają.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy najstarszą firmą w regionie – renomowanym partnerem budowalnym, obecnym na rynku od 1996. Dajemy gwarancję niezawodności naszego produktu. Ponadto klienci, decydując się na współpracę z nami, nie ryzykują, że firma zniknie w trakcie realizacji ich inwestycji. Wielu klientów wraca do nas z kolejnymi zleceniami – co jest dla nas najważniejszym dowodem na to to, że doskonale znamy się na swojej pracy i rozumiemy potrzeby branży rolniczej.

Nowoczesne technologie

Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat, podczas których nieustannie się rozwijaliśmy, dostosowując do zmieniających się potrzeb rynku i technologii. Dbamy o rozwój naszych pracowników i dokształcamy się, aby poszerzać wiedzę i stawać się lepszym doradcą i wykonawcą dla naszych klientów.

Garść
wspomnień

Poniżej znajdą Państwo kilka zdjęć obrazujących
historię naszej firmy.