Działamy na rynku od 1996 roku.

Usługi brukarskie

Wykonujemy wszystkie prace brukarskie – pomiary, projektowanie, dostarczanie materiałów, przygotowanie podłoża oraz układanie kostki

Nie istnieją wzory, których wykonania byśmy się nie podjęli – jesteśmy otwarci na wszystkie kreatywne pomysły naszych Klientów.

Działamy na terenie
północno-wschodniej Polski

Sebastian Bryzwicz
sebastian.bryzwicz@szczuka.pl

721 223 222

Poznaj nasz zespół specjalistów
największą satysfakcję daje nam zadowolenie Klienta
na wykonane prace udzielamy gwarancji jakości

Sprzęt

Posiadamy bogaty park maszynowy, dzięki czemu jesteśmy – uniezależnieni od firm zewnętrznych – unikamy zbędnych przestojów w pracy spowodowanych oczekiwaniem na usługi w tym zakresie.

Dodatkowo istnieję możliwość krótkoterminowego wynajmu maszyn budowlanych  wraz z operatorem, dzięki czemu praca jest efektywna a przede wszystkim bezpieczna.

nie istnieją wzory niemożliwe

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym układaniu nawierzchni z betonowej kostki brukowej, kostki granitowej oraz klinkieru drogowego m.in. ulic, dróg, ciągów pieszych, placów i parkingów, dojazdów i innych nawierzchni na posesjach prywatnych. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zrealizować całą inwestycje od początku do końca – wykonać projekt – uzyskać niezbędne pozwolenia – wykonać zadanie z precyzją i w terminie.

Od pierwszej fazy, jaką są pomiary i projektowanie poprzez dostarczenie niezbędnych materiałów a skończywszy na przygotowaniu terenu i ułożeniu kostki. Układamy powierzchnie proste jak i te bardziej skomplikowane np. koła, trapezy oraz wszelkie inne wzory. Ułożymy kostkę według Państwa projektu jak i według projektu który wykonamy dla Państwa.

Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły dotyczące aranżacji i możemy podjąć się dowolnie skomplikowanej realizacji.

W kontaktach z Klientem staramy się doradzić jak najlepsze rozwiązania tak, aby realizowana inwestycja, nie tylko spełniała wymogi estetyczne, ale była przy tym funkcjonalna i praktyczna. Współpracujemy z dostawcami materiałów do wykonywania nawierzchni z wieloletnim doświadczeniem w produkcji elementów drogowych, co świadczy o jakości wbudowanych materiałów oraz sprawia że wykonane nawierzchnie pozwalają się cieszyć nimi przez długie lata. Bardziej wymagającym Inwestorom możemy zaoferować powierzchnie z wyrobów betonowych szlachetnych np. postarzanych, płukanych, frezowanych czy śrutowanych.

Wygrodzenia dla bydła opasowego

Wygrodzenia dla bydła opasowego

Typ wygrodzeń dopasowany do rodzaju zwierząt w budynku inwentarskim.

dowiedz się więcej
Drabiny paszowe

Drabiny paszowe

Oddzielają zwierzęta od stołu paszowego i pozwalają karmić bydło paszą zadawaną na korytarz paszowy. Ich budowa i montaż powinien stwarzać bardzo dobre i wygodne warunki pobierania pasz.

dowiedz się więcej
Drabina paszowa skośna

Drabina paszowa skośna

Ułożenie słupków pod kątem powoduje szereg plusów przy stole paszowym m.in. oszczędność paszy, eliminacja agresywnego zachowania.

dowiedz się więcej
Rury karkowe

Rury karkowe

Najprostsze przegrody w postaci poziomych rur montowanych do pionowych słupów.

dowiedz się więcej
Kojce dla cieląt

Kojce dla cieląt

Dzięki zabudowanym ściankom cielaki nie mają możliwości kontaktu fizycznego. Podłoga wykonana jest z plastiku dzięki czemu unikamy nieprzyjemnych zapachów które wnikają w powierzchnie, oraz utrudniamy rozmnażanie się bakterii.

dowiedz się więcej
Kojce dla cieląt

Kojce dla cieląt

Prawidłowy odchów cieląt decyduje o produkcyjności bydła. Indywidualne utrzymanie ułatwia pojenie mlekiem, zapobiega wzajemnemu obsysaniu cieląt co może prowadzić do powstawania nawyku obdajania, który jest bardzo uciążliwy i trudny do zwalczenia.

dowiedz się więcej
Drzwi stalowe

Drzwi stalowe

Drzwi zewnętrzne o mocnej konstrukcji stalowej. Wypełnione z płytą warstwową o grubości 4cm. Wytrzymałe oraz ciepłe. Przeznaczenie: budynek inwentarski.

dowiedz się więcej
Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe w stylu rustykalnym

Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe w stylu rustykalnym

Spawana konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo, płyta izolacyjna poliuretanowa 6cm zapewnia odpowiednią izolację. Do tego wygląd drzwi powoduje nasz produkt bezkonkurencyjnym. Przeznaczenie: Budynek wielorodzinny

dowiedz się więcej