SZCZUKA – STABILNA PRACA,
PEWNA PRZYSZŁOŚĆ

Dołącz do lidera budownictwa w północno-wschodniej Polsce!

Nasz zespół składa się ze 100 pracowników o zróżnicowanych kwalifikacjach i umiejętnościach. Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz podejmowaniu nowych wyzwań, praca w naszej firmie otwiera szerokie możliwości rozwoju oraz realizacji własnych ambicji.

NIE ZWLEKAJ, DOŁĄCZ DO NAS.
ZATRUDNIMY OSOBĘ DO SERWISU URZĄDZEŃ UDOJOWYCH.

CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO TWOICH ZADAŃ?

 • Montaż i serwis dojarek, hal udojowych, robotów udojowych,
 • Montaż urządzeń poprawiających dobrostan w gospodarstwie typu: wentylatory, czochradła…
 • Wykonywanie drobnych instalacji wod-kan.,
 • Instalacja i obsługa programów komputerowych w/w urządzeń
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
 • Umiejętność logicznego analizowania zdarzeń,
 • Pracowitość i komunikatywność,
 • Prawo jazdy kategorii B,
 • Zdolności elektromechaniczne,
 • Dyspozycyjność.

JAKICH KANDYDATÓW POSZUKUJEMY?

OFERUJEMY

 • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
 • Umowę o pracę (pełny etat),
 • Atrakcyjne wynagrodzenie (system prowizyjny),
 • Profesjonalne szkolenia,
 • Wsparcie merytoryczne w trakcie wykonywania pracy.

APLIKUJ

Wypełnij formularz i aplikuj na stanowisko

   

  Dodaj CV

  Dodaj plik cv w formacie pdf lub doc (max. 3 mb)

   

  Klikając w przycisk „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Szczuka Budownictwo z siedzibą w: Królów Polskich 43, 16-900 Woszczele (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@szczuka.pl

  Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj

  Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu www). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska. Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: biuro@szczuka.pl.